ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ у 2018-2019 навчальному році

 

№ з/п

Предмет

клас

Дата проведення

Час про-вед.

День тижня

Місце проведення

1.

Українська мова і література

7-11

10.11.18.

10.00

субота

Гімназія № 32

2.

Географія

8-11

11.11.18.

10.00
неділя

КЛ № 77

3.

Комп’ютерна анімація

6-11

11.11.18.

10.00

неділя

ЛІТ № 79, ЗЗСО № 78

4.

Педагогіка і психологія

11

11.11.18.

10.00

неділя

СШ № 89

5.

Інформатика

8-11

17.11.18.

10.00

субота

ПНЛ № 145, ЗЗСО № 78

6.

Образотворче мистецтво

6-11

17.11.18.

10.00

субота

ЗЗСО № 78

7.

Німецька мова

8-11

18.11.18.

10.00

неділя

КЛ № 77

8.

Французька мова

8-11

18.11.18.

10.00
неділя

Гімназія № 109

9.

Астрономія

10-11

23.11.18.

15.00

п’ятниця

КПЛ № 171

10.

Історія

8-11

24.11.18.

10.00

субота

ЗЗСО № 84

11.

Математика

6-11

25.11.18.

10.00
неділя

КПЛ № 171“Лідер”

12.

Економіка

9-11

30.11.18.

14.00

п’ятниця

УГЛ

13.

Правознавство

9-11

01.12.18.

10.00

субота

УГЛ

14.

Фізкультура і спорт

11

01.12.18.

10.00

субота

Новопечерська школа

15.

Біологія

8-11

02.12.18.

10.00

неділя

СШ № 80

16.

Лінгвістика

6-11

02.12.18.

10.00

неділя

КПЛ № 171“Лідер”

17.

Зарубіжна література

7-11

07.12.18.

14.00

п’ятниця

СШ № 94

18.

Хімія

7-11

08.12.18.

10.00

субота

Гімназія № 86

19.

Трудове навчання

8-11

08.12.18.

10.00

субота

ЗЗСО № 133, ЗЗСО № 78

20.

Інформаційні (офісні) технології

8-11

09.12 18.

10.00

неділя

ЛІТ № 79, ЗЗСО № 78, ПНЛ № 145

21.

Екологія

10-11

14.12.18.

14.00

п’ятниця

ЛМВ № 51

22.

Російська мова та література

8-11

15.12.18.

10.00

субота

СШ № 88

23.

Фізика

7-11

15.12.18.

10.00

субота

Гімназія № 117

24.

Комп’ютерна графіка

6-11

15.12.18.

10.00

субота

ЗЗСО № 78, ЛІТ № 79, ПНЛ № 145

25.

Англійська мова

8-11

16.12.18.

10.00

неділя

СШ № 89

26.

Web-програмування

6-11

22.12.18.

10.00

субота

ЛІТ № 79, ПНЛ № 145, ЗЗСО № 78