Графік роботи гуртків

Графік

роботи гуртків, творчих обєднань, секцій, клубів

(2016-2017 навчальний рік)

Назва

Керівник

Розклад

Класи

Місце проведення

1

 

Хор

«Пролісок»

 

Дейлік Б.П.

середа

13-25 – 14-10

1-2

3-4

хоровий клас

пятниця

13-25 – 14-10

2

Гурток хореографії

Клуб спортивного бального танцю “Шанс”

Бєднягіна Н.

вівторок

12-45 – 13-30

13-30 – 14-15

14-30 – 15-15

15-30 – 16-15

16-30 – 17-15

     1-4

       5

6

     8-10

хореографічний зал

середа

13-30 – 14-15

14-30 – 15-15

15-30 – 16-15

16-30 – 17-15

1-4

5

6

8-10

четвер

13-30 – 14-15

14-30 – 15-15

15-30 – 16-15

16-30 – 17-15

1-4

5

6

8-10

 

пятниця

13-30 – 14-15

14-30 – 15-15

15-30 – 16-15

16-30 – 17-15

1-4

5

6

8-10

3

Театральний колектив “Софіт”

Сіяниця Т.Є.

вівторок

13-30 – 14-15

15-10 – 15-55

 

4, 10

 

кабінет № 3, актовий зал

4

Гурток художньої гімнастики

 

Сиваш І.С.

вівторок

16-00–16-45

1- 4

спортивний зал

четвер

16-00 – 16-45

5

Тхеквандо

Нам О.В.

вівторок

 

14-15 – 15-00

15-15 – 16-00

 

1-5

6-9

спортивний зал, корпус 1-х класів

субота

10-00 – 10-45

11-00 – 11-45

6

Футбол

Рагімов В.Н.

понеділок

 

15-00–15-45

16-00-16-45

     1-2

3-5

спортивний зал/майданчик

середа

16-00-16-45

п’ятниця

16-00-16-45

7

Гурток «Захисник Вітчизни»

Трюхан   Б.Л.

понеділок

15-15–16-00

16-05–16-50

10-11

тир

п’ятниця

15-15–16-00

16-05–16-50

8

Історичний гурток

 

Начкебія Н.А.

середа

 

14-15–15-00

 

8,10

зелена кімната

четвер

14-15 – 15-00

 

9

Театральний гурток. Студія “Непосидьки”

Лаукамп Н.С.

понеділок

13-25 – 14-10

14-20 – 15-05

  

 

 

     1- 4

малий актовий зал

вівторок

14-20 – 15-05

15-10 – 15-55

середа

14-20 – 15-05

15-10 – 15-55

четвер

13-25 – 14-10

14-20 – 15-05

п’ятниця

14-20 – 15-05

15-10 – 15-55

субота

12-00 – 12-45

10

Хореографічний гурток

Клуб бального танцю “Славутич Стар”

Советченко Н.Л.

 

вівторок

13-25 – 14-10

14-25 – 15-10

     1- 2

 

 

спортивний зал, корпус 1-х класів

пятниця

 

13-25- 14-10

14-25 – 15-10

субота

12-00 – 12-45

11

Гурток балету

Шумак Ю.В.

вівторок

 

14-45 – 15-30

15-45 – 16-30

1- 4

хореографічний зал №2

четвер

14-45 – 15-30

15-45 – 16-30

субота

10-00 – 10-45

11-00 – 11-45

12

Історичний “Пам’яті вчителя”

Чесановська Н.А.

вівторок

 

15-15 – 16-00

7,10

кабінет № 44

четвер

 

15-15 – 16-00

13

Гурток образотворчого мистецтва

 

Нечипоренко Л.В.

вівторок

 

13-30 – 14-15

1

кабінет №16

четвер

13-30 – 14-15