Графік
роботи гуртків, творчих об’єднань, секцій, клубів
(2016-2017 навчальний рік)
№ |
Назва |
Керівник |
Розклад |
Класи |
Місце проведення |
|
1 |
Хор «Пролісок»
|
Дейлік Б.П. |
середа |
13-25 – 14-10 |
1-2 3-4 |
хоровий клас |
п’ятниця |
13-25 – 14-10 |
|||||
2 |
Гурток хореографії Клуб спортивного бального танцю “Шанс” |
Бєднягіна Н. |
вівторок |
12-45 – 13-30 13-30 – 14-15 14-30 – 15-15 15-30 – 16-15 16-30 – 17-15 |
1-4 5 6 8-10 |
хореографічний зал |
середа |
13-30 – 14-15 14-30 – 15-15 15-30 – 16-15 16-30 – 17-15 |
1-4 5 6 8-10 |
||||
четвер |
13-30 – 14-15 14-30 – 15-15 15-30 – 16-15 16-30 – 17-15 |
1-4 5 6 8-10 |
||||
п’ятниця |
13-30 – 14-15 14-30 – 15-15 15-30 – 16-15 16-30 – 17-15 |
1-4 5 6 8-10 |
||||
3 |
Театральний колектив “Софіт” |
Сіяниця Т.Є. |
вівторок |
13-30 – 14-15 15-10 – 15-55 |
4, 10
|
кабінет № 3, актовий зал |
4 |
Гурток художньої гімнастики
|
Сиваш І.С. |
вівторок |
16-00–16-45 |
1- 4 |
спортивний зал |
четвер |
16-00 – 16-45 |
|||||
5 |
Тхеквандо |
Нам О.В. |
вівторок
|
14-15 – 15-00 15-15 – 16-00 |
1-5 6-9 |
спортивний зал, корпус 1-х класів |
субота |
10-00 – 10-45 11-00 – 11-45 |
|||||
6 |
Футбол |
Рагімов В.Н. |
понеділок
|
15-00–15-45 16-00-16-45 |
1-2 3-5 |
спортивний зал/майданчик |
середа |
16-00-16-45 |
|||||
п’ятниця |
16-00-16-45 |
|||||
7 |
Гурток «Захисник Вітчизни» |
Трюхан Б.Л. |
понеділок |
15-15–16-00 16-05–16-50 |
10-11 |
тир |
п’ятниця |
15-15–16-00 16-05–16-50 |
|||||
8 |
Історичний гурток
|
Начкебія Н.А. |
середа
|
14-15–15-00
|
8,10 |
зелена кімната |
четвер |
14-15 – 15-00
|
|||||
9 |
Театральний гурток. Студія “Непосидьки” |
Лаукамп Н.С. |
понеділок |
13-25 – 14-10 14-20 – 15-05 |
1- 4 |
малий актовий зал |
вівторок |
14-20 – 15-05 15-10 – 15-55 |
|||||
середа |
14-20 – 15-05 15-10 – 15-55 |
|||||
четвер |
13-25 – 14-10 14-20 – 15-05 |
|||||
п’ятниця |
14-20 – 15-05 15-10 – 15-55 |
|||||
субота |
12-00 – 12-45 |
|||||
10 |
Хореографічний гурток Клуб бального танцю “Славутич Стар” |
Советченко Н.Л. |
вівторок |
13-25 – 14-10 14-25 – 15-10 |
1- 2
|
спортивний зал, корпус 1-х класів |
п’ятниця
|
13-25- 14-10 14-25 – 15-10 |
|||||
субота |
12-00 – 12-45 |
|||||
11 |
Гурток балету |
Шумак Ю.В. |
вівторок
|
14-45 – 15-30 15-45 – 16-30 |
1- 4 |
хореографічний зал №2 |
четвер |
14-45 – 15-30 15-45 – 16-30 |
|||||
субота |
10-00 – 10-45 11-00 – 11-45 |
|||||
12 |
Історичний “Пам’яті вчителя” |
Чесановська Н.А. |
вівторок
|
15-15 – 16-00 |
7,10 |
кабінет № 44 |
четвер |
15-15 – 16-00 |
|||||
13 |
Гурток образотворчого мистецтва
|
Нечипоренко Л.В. |
вівторок
|
13-30 – 14-15 |
1 |
кабінет №16 |
четвер |
13-30 – 14-15 |