ЯК ОБРАТИ ПРОФЕСІЮ У ХХІ СТОЛІТТІ?

mayster class profЖиття постійно ставить нас перед вибором. У дитинстві — найулюбленішу іграшку, в школі — найцікавіші, на наш погляд, предмети… Обираємо товаришів, друзів, коханих. І в основі будь-якого вибору є свої критерії, свої уявлення яким він повинен бути. Одним із найважливіших виборів у житті кожної людини є вибір професії.

 У рамках роботи соціально-психологічної служби Кловського ліцею відбувся профорієнтаційний майстер–клас для десятикласників. «ЯК ОБРАТИ ПРОФЕСІЮ У ХХІ СТОЛІТТІ?» тема майстер - класу дуже актуальна, адже учні десятих класів знаходяться на тому етапі, коли “до ЗНО ще далеко”, і більшість ще не впевнена у власному виборі: ким бути, які професії будуть актуальними у майбутньому, як саме потрібно підходити до вибору професії?

На занятті учні в цікавій формі отримали інформацію про сучасні професії, ознайомилися із основними видами діяльності, які є найбільш актуальними в реаліях сьогодення, а також з тими, що тільки з’являються і мають потенціал стати провідними через 5-10 років. Окрім цього, під час майстер-класу розглядався та аналізувався план дій: які кроки необхідно зробити вже зараз, найпоширеніші помилки і як їх уникнути, на що звернути максимум уваги на шляху до завершення школи та вступу до університету мрії!