Благодійна вистава театральної студії “Софіт”
"Travelling to the world of Shakespeare"
Afisha 10B

Що таке у нашому українському суспільстві на сьогодні благодійність? Благоді́йність (також добчинність) за означенням — безкорисливе надання допомоги потребуючим, які не є пов'язаними з благодійником. Благодійність заснована на волонтерській діяльності, орієнтована на допомогу та покращення суспільства, окремих його верств чи осіб.

Весна 2017 року після довгої морозної зими дуже порадувала всіх своїм теплом та сонечком. Це та наше сьогодення, в якому ми живемо вже майже 3 роки, знову пробудило в серцях турботу за тих, хто створює нам мирне життя, і бажання допомогти тим, хто дуже потребує турботи, підтримки.

 

Виставу, яку ще з осені готували учні 10б класу, учасники англійської театральної студії "Софіт" під керівництвом вчителя англійської мови Тетяни Єлізарівни Сіяниці та класного керівника10б класу Юлії Борисівни Шведової, одностайно було вирішено зробити благодійною. Дуже хотілося допомогти адресно, конкретним людям, яким дійсно потрібна наша підтримка. У пошуках таких людей  ми, як зазвичай, звернулися до мами учнів нашого ліцею, яка уже багато років є волонтером, Оксани Чебанової. Вона з натхненням включилася в організацією нашого заходу і запропонувала допомогти двом вдовам, чоловіки яких Мельников Віктор Валерійович (1992 року народження) та Лященко Максим Сергійович (1987 року народження) служили у 25 ОПДБр (Окрема Повітряно-Десантна Бригада) та загинули в одній бойовій машині  5 серпня 2014 року у Донецькій області, Шахтарському районі, у селі Орлово-Іванівці. Без батьків залишились маленькі діти Мельников Олександр Вікторович (29.09.2013) та Лященко Емма Максимівна (2009 року народження).

 

На початку вистави ведучі Даня Прівальцев та Ліза Радченко звернулися до глядачів словами: " Пані та панове. Шановні гості. Театр Софіт і особисто ми, як його юніори, раді привітати вас  на нашій  виставі. Хоч наш театр за  розмірами трішки не добирає до Метрополітен-опери, гордості виступити на її сцені в нас вистачить. А все це завдяки нашому театру "Софіт" та його керівникам, які вносять найвеселіші палітри фарб в наші вистави. Проте варто лише подякувати  потустороннім силам або один одного, як кожен  забажає, за те, що ми з вами маємо можливість знаходитись в нашій затишній та просторій залі. Більшість людей сходу  нашої країни, нажаль, через всім відомі обставини, цього зробити не можуть. І саме на допомогу таким людям спрямована наша вистава...."

Велике дякую хочу сказати всім, хто відгукнувся на нашу пропозицію прийняти участь у цьому благодійному дійстві. Дуже приємно вразила кількість глядачів, що зібралася у актовій залі, а також те, як всі себе поводили. В залі були діти від 2-ого до 11-ого класів, а протягом вистави тиша стояла така, наче взагалі нікого не було. Учні початкових класів мало що, мабуть, розуміли з англійського тексту, але дух єдності, який панував в ході вистави вірно зрозуміли всі. В актовій залі не було жодного порожнього місця. Нажаль, одному з шостих класів відмовили у можливості бути присутніми на виставі і діти плакали. Обіцяємо, що вони побачать виставу «Аліса в країні чудес», яку готують учні 4 класів у травні першими.

За цю благодійну акцію ми зібрали 11206 грн. Всі зібрані кошти були поділені між двома сім'ями загиблих хлопців. І вже наступного дня 16-го березня ми відправили цю допомогу в місто Дніпро. Всім величезна подяка!

Ввечері 15-го березня у фейсбуці відбулася переписка Оксани Чебанової, яка виставила інформацію про нашу виставу з коментарями: "Спасибі Кловському ліцею, спасибі всьому педагогічному складу, спасибі театральної студії "Софіт" і її керівнику Тетяні Елизарівні, спасибі всім дітям і батькам, усім, хто підтримав благодійний спектакль, який був зроблений душею і серцем, з бажанням допомогти сім'ям загиблих" з Маргаритою Чумаченко та Анною Дегтяр. Ось теплі слова до учнів, що виступали і до всіх, хто прийняв участь:


Анна Дегтяр
 Спасибо вам всем-всем-всем!!!

Маргарита Чумаченко  Спасибо всем Вам огромное из Днепра! Столько людей поддержали и старались ради нас! Жаль что не видели...
Но, спасибо соц. сетям, которые передали атмосферу)))

Учні, що приймали участь у виставі, коментують це так:

"Насправді, було дуже приємно брати участь в концерті, де, з одного боку, є можливість отримати певний досвід в області ораторського мистецтва і вміння виступати на сцені, а з іншого - прийняти участь у благодійній акції та допомогти по-справжньому нужденним людям. Думаю, що цей захід варто вважати не тільки досягненням, скільки благою справою, яка повинна стати аж ніяк не єдиною в житті поважаючої себе людини. Спасибі всім, хто приєднався до акції!"

 

Михайло Покрас

 

Давайте любити Україну всім серцем і ця любов до нас обов'язково повернеться.

 

Новорічна благодійність Кловського ліцею № 77

Дитяча школа - інтернат для слабозорих дітей

internat

3 грудня -  Міжнародний День інвалідів.  До цієї дати Президентська Рада ліцею вирішила зробити маленькі подаруночки маленьким вихованцям інтернату для слабозорих. Цілих два тижні збирали кошти в кожному класі на покупку солодощів, цукерок, печива, іграшок, пластилину для діток. Психолог Кловського ліцею Ольга Сергіївна також долучилася до нашої благодійної акції і додала до покупок музичний центр.

Ми відвідали два класи, 2-А і 2-Б, бачили там привітних діточок, які чекали на нас.  Ця допомога для них дуже важлива, бо ці діточки не мають того всього що маємо ми. В більшості з них немає головного - батьківської любові.

Марія Писаренко, Президент учнівського самоврядування Кловського ліцею № 77

Market

Новорічний ярмарок «Кловська Коляда»

7 грудня було проведено масштабний Благодійний новорічний ярмарок, на якому справді вирувало життя: ліцеїсти скуповували новорічні прикраси, смачні солодощі домашнього приготування, інші приємні саморобні дрібниці. Благодійна акція була активно підтримана як учнями, так і батьками майже усіх 22 класів ліцею.

Дуже дякуємо всім учасникам заходу, адже з вашою допомогою Centerзібрано достатньо велику суму для того, аби закупити ліки, солодощі і особливо продукти харчування для маленьких пацієнтів нефрологічного відділення дитячої клінічної лікарні №7, які мають проблеми із нирками. Такі маленькі вчинки допомагають творити велике і щире добро, а це дуже важливо.

Міністр благодійності Марта Платок

 

 

Подарунки до Дня святого Миколая

Deneshivskiy 

Ще однією благодійною місією Кловського ліцею стала поїздка до Денешівського дитячого дошкільного будинку із подарунками до Дня святого Миколая. Поїздка відбувалася головним чином за сприяння благодійного фонду «Інше життя», з яким наш ліцей співпрацює вже багато років. Усі іграшки, які збиралися Президентською Радою упродовж грудня були передані фонду, і у пакунки із подарунками для кожної дитини було покладено по одній із цих іграшок. Діти щиро раділи нашим подарункам. Дякуємо всім, хто приєднався до акції збору іграшок!

Марія Писаренко, Президент учнівського самоврядування Кловського ліцею № 77