Графік

роботи гуртків, творчих обєднань, секцій, клубів

(2017-2018 навчальний рік)

 

Назва

Керівник

Розклад

Класи

Місце проведення

1

 

Хор

«Пролісок»

 

Дейлик Б.П.

середа

13-25–14-10

1-2

3-4

хоровий клас

четвер

13-25–14-10

2

Гурток хореографії

Клуб спортивного бального танцю “Шанс”

Бєднягіна Н.

вівторок

12-45–13-30

13-30–14-15

14-30 – 15-15

15-30 – 16-15

16-30 – 17-15

     1-4

    

      5

6

     8-11

 хореографічний зал

середа

13-30 – 14-15

14-30 – 15-15

15-30 – 16-15

16-30 – 17-15

17-30 – 18-15

18-30 – 19-15

1-4

       5

6

     8-11

четвер

13-30 – 14-15

14-30 – 15-15

15-30 – 16-15

16-30 – 17-15

1-4

5

6

8-11

 

пятниця

13-30 – 14-15

14-30 – 15-15

15-30 – 16-15

16-30 – 17-15

17-30 – 18-15

18-30 – 19-15

1-4

 

5

6

     8-11

3

Театральний колектив “Софіт”

Сіяниця Т.Є.

четвер

14-20 – 15-05

15-15 – 16-00

    

       5

     11

 

кабінет № 3, актовий зал

4

Гурток художньої гімнастики

 

Сиваш І.С.

вівторок

16-00–16-45

1- 4

спортивний зал

четвер

16-00 – 16-45

5

Тхеквандо

Нам О.В.

вівторок

 

14-15 – 15-00

15-15 – 16-00

 

1-5

6-9

спортивний зал, корпус 1-х класів

субота

10-00 – 10-45

11-00 – 11-45

6

Гурток інформатики

Когут Л.М.

п’ятниця

14-15–15-00

      

       2

 

               кабінет № 15

субота

10-00-10-45

7

Гурток «Захисник Вітчизни»

Трюхан   Б.Л.

вівторок

15-15–16-00

16-05–16-50

10-11

тир

четвер

15-15–16-00

16-05–16-50

четвер

14-15 – 15-00

 

8

Театральний гурток. Студія “Непосидьки”

Лаукамп Н.С.

понеділок

13-25 – 14-10

14-20 – 15-05

  2

    

     4

  

     3

 

       1

    

       3

       4

малий актовий зал

вівторок

14-20 – 15-05

15-10 – 15-55

середа

14-20 – 15-05

15-10 – 15-55

четвер

13-25 – 14-10

14-20 – 15-05

15-10 – 15-55

п’ятниця

14-20 – 15-05

15-10 – 15-55

9

Хореографічний гурток

Клуб бального танцю “Славутич Стар”

Советченко Н.Л.

 

понеділок

13-25 – 14-10

14-25 – 15-10

     1-А

 

     1-Б

 

2

 

спортивний зал, корпус 1-х класів

середа

 

13-25- 14-10

14-25 – 15-10

п’ятниця

13-25 – 14-10

10

Гурток балету

Шумак Ю.В.

понеділок

14-45 – 15-30

15-45 – 16-30

1- 5

хореографічний зал №2

середа

14-45 – 15-30

15-45 – 16-30

субота

10-00 – 10-45

11-00 – 11-45

11

Історичний “Пам’яті вчителя”

Чесановська Н.А.

вівторок

 

15-15 – 16-00

8,11

кабінет № 44

четвер

 

15-15 – 16-00

12

Гурток образотворчого мистецтва

 

Нечипоренко Л.В.

вівторок

 

13-30 – 14-15

1

кабінет №16

четвер

13-30 – 14-15