Медичний пункт Кловського ліцею № 77

Дитина йде до школи... Цей простий факт не дає спокою багатьом батькам. Як там буде моя дитина? Раптом з нею щось трапиться? Захворіє? Впаде? Куди звертатися за екстреною допомогою?

Любі батьки! Не хвилюйтесь! Саме на такі випадки розрахований медичний пункт Кловського ліцею №77.

В нашому медпункті постійно працюють лікар-педіатр Карпуша Анна Анатоліївна та фізіотерапевтична і дієтична медична сестра Адомницяclinic350  Анжела. У будь-який час Вашій дитині буде надано першу медичну допомогу в разі травм, гострих та загостренні хронічних захворювань. Медичні працівники ліцею завжди тісно  співпрацюють з батьками дітей, в інтересах здоров‘я і благополуччя ліцеїстів. Медпункт забезпечено засобами невідкладної допомоги, перев’язувальним матеріалом, знеболюючими, серцевими, протиалергійними препаратами та препаратами, що покращують травлення.

procedureМедичні працівники Кловського ліцею ведуть амбулаторний прийом учнів, надають рекомендації щодо подальшого обстеження та лікування, проводять санітарно-просвітницьку роботу серед учнів та співробітників, своєчасно обстежують дітей та співробітників на педікульоз та коросту, контролюють якість харчування, дотримання санітарно-гігієнічних норм, в тому числі в їдальні, слідкують за своєчасним проведенням щеплень та реакції Манту. Крім того, на базі нашого медичного пункту Ваша дитина може отримувати за призначенням лікаря фізіотерапевтичні процедури, а саме ультразвукові інгаляції лужних розчинів та ультрафіолетове опромінення носа та зіву. На підставі результатів щорічних медичних оглядів, які діти проходять за місцем проживання, медичні працівники формують так звані «Листи здоров’я» та надають ці дані класним керівникам та вчителям фізкультури.

Лікар та медсестра регулярно проводять медичний контроль уроків фізичної культури, своєчасно повідомляють вчителів про зміну групи з фізкультури та контролюють обсяг фізичних навантажень учнів.