Методичне об’єднання  іноземних мов

englishКловський ліцей №77 є за профілем ліцеєм іноземних мов, тому методичне об'єднання вчителів іноземних мов Кловського ліцею є найчисленнішим.

В нашому ліцеї вивчають три іноземні мови: англійську з першого класу, німецьку або французьку з п’ятого класу. В десятому класі учні вивчають літературу та країнознавство Великої Британії. В одинадцятому класі до цих дисциплін додаються ще література та країнознавство США.

Учителі іноземних мов – професійні фахівці, які добре володіють методикою викладання, поєднуючи класичну методику з інноваційними технологіями. Це дає змогу залучати учнів до активної розумової діяльності, самостійності та творчості. Учителі постійно вдосконалюють свій професійний рівень на семінарах в Британській Раді та Американському домі, інституті ГЕТЕ та Французькому Альянсі.

80% учнів стають призерами олімпіад з іноземних мов.

Випускники нашого ліцею успішно застосовують знання іноземних мов, навчаючись в Європі, США, Канаді.

Учителі щорічно організовують учбово-екскурсійні подорожі до Великої Британії, Німеччини, Франції. Учні мають можливість поглиблювати знання з іноземних мов та знайомитись з традиціями та звичаями іншомовних країн.

Вже багато років в ліцеї успішно працює англійський театральний гурток «Софіт». Веде цей гурток вчитель-методист кафедри іноземних мов Тетяна Єлізарівна Сіяниця. Всі постанови цього гуртка проходять англійською мовою. Неодноразово учасники цього гуртка отримували гран-прі на різноманітних театральних конкурсах. А учителі ліцею презентують тематичні уроки-спектаклі.

У ліцеї існує давня традиція проводити конкурс на кращу пісню чи вірш про кохання на іноземній мові до Дня Св.Валентина.

Методичне об’єднання готує екскурсоводів для шкільного музею ім. Я.Корчака та презентує творчі виставки живопису, фотографії обдарованих дітей, батьків та гостей Кловського ліцею.