Наші досягнення

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу  ім.Т.Шевченка
у 2017-2018 навчальному році 

Класи Переможці Місце
5 Горбатюк Діана, Карпенко Олександра ІІ
5 Покрас Володимир
І
7 Ігольнікова Софія І
8 Агаєва Лейла, Гусак Уляна
II
11 Толкачова Анастасія І
11 Андрейко Марія, Покрас Михайло ІІI

Вітаємо призерів II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
у 2017-2018 навчальному році

Учнівська олімпіада з історії

Класи 
 Місце Переможці
8 I Козир Софія
8 Олійник Анастасія
9 Караєва Соломія
9 IІI Макарова Марія, Сагалевич Марія
10 I Мельник Мілена, Лантух Тетяна
10 IІI Воротніков Нікіта, Зражевська Анна
11 I Андрейко Марія
11 Покрас Михайло
11 III Бойко Нікіта, Коляско Даніїл, Прівальцев Даніїл

Учнівська олімпіада з англійської мови

Класи 
 Місце Переможці
8 I Агаєва Лейла, Шаповалов Даніла, Ткаченко Єлизавета
8 II Горбань Єва, Дьоміна Марія, Чебанов Сергій, Діке Катерина
8 III Світличний Іван, Чогадзе Данило, Циба Любомир
9 I

Дзюба Валерія, Караєва Соломія, Коган Алан

9 II Сінгаєвська Марія, Опанасюк Лія, Шаргут Анастасія, Бабіч ДЖулія, Мітченко Іван, Білоус Марія, Скороход Анна
9 III

Гладіліна Діана, Булдаков-Алюшин Антон

10 I

Когут Анастасія, Дарій Максим, Мельник Мілена, Воротніков Нікіта, Ганопольський Родіон, Селезньов Іван, Лантух Тетяна, Постой Антон

10 II Лисицька Майя, Матсулевіч Трістан, Кривошапка Софія, Новікова Єлизавета, Іванов Даніїл
10 III

Литвиненко Михайло

11 I

Свінцова Ксенія

11 II

Алібаєва Еліна, Покрас Михайло

11 III

Коляско Даніїл, Бойко Нікіта, Попова САбіна, Гоголєва Єва, Бабенко Микола, Гончарук МАрія, Ясинський Вячеслав

 

Учнівська олімпіада з німецької мови

Класи 
 Місце  Переможці
8 I Агаєва Лейла
8 II Федосова Анастасія, Діке Катерина
9 I Караєва Соломія
10 I Дарій Максим, Лущик Елеонора
10 II Лантух Тетяна, Глуховська Дарія, Костенко Віра
11 I Коляско Даніїл

 Учнівська олімпіада з української мови та літератури

Класи 
 Місце  Переможці
8 III Дьоміна Марія
9 III Караєва Соломія
8 III Сінгаєвська Марія, Гладіліна Діана
10 I Мельник Мілена, Лантух Тетяна
10 III Дарій Максим Покрас Михайло, Ясинський В‘ячеслав
11 I Андрейко Марія, Коляско Даніїл
11 II Бабенко Микола, Покрас Михайло, Ясинський Вячеслав, Толкачова Анастасія
11 III Карпенко Таміла, Чернявська Анна

 

 Учнівська олімпіада з біологіії

Класи   Місце Переможці
8 I Чебанов Сергій
8 II Курганська Анастасія                      
8 III Козир Софія, Позіненко Вероніка
9 III Караєва Соломія
10 II Лисицька Майя              
10 III Мельник Мілена
11 II Покрас Михайло, Карпенко Тамила
11 III Андрійко Марія

Учнівська олімпіада з французької мови

Класи   Місце  Переможці
7 I Ладна Каміла
9 Дзюба Валерія
9 III Сінгаєвська Марія
10 I Мельник Мілена
10 Воротніков Нікіта
10 IIІ Постой Антон
11 IIІ Толкачова Анастасія

 

Учнівська олімпіада з географії

Класи
 Місце Переможці
9  Караєва Соломія                      
10 Колесник Максим
10 IIІ Воротніков Нікіта

Учнівська олімпіада з математики

Класи
Місце Переможці
7 ІІІ Максимюк Владислав                           
8 IIІ Ткаченко Єлизавета


 Учнівська олімпіада з зарубіжної літератури

Класи   Місце Переможці
8 III Сидорова Анна, Федосова Анастасія, Брижко Анна
9 I Караєва Соломія
10 II Дарій Максим, Мельник Мілена, Лантух Тетяна, Селезньов Іван
11 III Покрас Михайло, Коляско Даніїл, Чернявська Анна

Учнівська олімпіада з хімії

Класи    Місце  Переможці
7 Максимюк Владислав
8 III Чогадзе Данило, Чебанов Сергій
10 Пономаренко Анастасія, Мельничук Дмитро

 Учнівська олімпіада з правознавства

Класи  Місце Переможці
9 I Бабіч Джулія
9 III Караєва Соломія, Нагієв Ігор, Доброхотов Дмитро

Учнівська олімпіада з економіки

Класи   Місце  Переможці
11 III Андрійко Марія, Бабенко Микола

 Учнівська олімпіада з комп'ютерної графіки

Класи  Місце Переможці
6 III Осіпчук Діана, Хникін Олександр

Учнівська олімпіада з інформаційних технологій

Класи   Місце  Переможці
9 I Ченцова Анна
9 III Осіпчук Антон, Гаспарян Микита