Профілактика булінгу в учнівському середовищі

zustrich2Нещодавно президент України підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», завдяки якому боротьба з цим негативним явищем вийшла на новий рівень. За новим законом, булінгом вважаються діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою відносно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

До учнів Кловського ліцею №77 завітав шкільний офіцер поліції. Лідія Борисівна Занюк провелаzustrich1 навчально-виховну бесіду на тему: «Протидія булінгу в дитячому середовищі». Учні середніх класів переглянули змістовну презентацію про різні види булінгу, з’ясували наслідки чинення булінгу по відношенню до інших. Отримали  необхідні знання, як діяти в ситуаціях булінгу(цькування). Учні взяли активну участь в обговоренні різноманітних ситуацій, які офіцер розповіла із реальних звернень підлітків до поліції, також учні разом із офіцером поліції моделювали проблемні ситуації та шукали шляхи їх вирішення.

Наш шкільний офіцер поліції, Лідія Борисів Занюк завітавши до школярів початкої школи розповіла учням про особливості служби та ознайомила зі своїм спорядженням. Крім того, акцентувала увагу учнів на критеріях, за якими можна відрізнити патрульних від інших структурних підрозділів поліції. Особливу увагу шкільний офіцер приділи лаправилам безпечної поведінки дітей. Учні із цікавістю в очах слухали людину у формі, ставили свої запитання, жваво включалися у діалог.

Задоволені діти подякували Лідії Борисівні за візит та пообіцяли рости сумлінними та слухняними!

Висловлюємо щиру подяку офіцеру поліції Занюк Лідії Борисівні за професіоналізм та плідну співпрацю!