Кловський ліцей — це славетний заклад з багаторічною історією та традиціями.

Навчання в ліцеї це захоплююча пригода, повна можливостей для особистого розвитку, досягнення і задоволення. Ми пропонуємо освіту для життя, даючи нашим ліцеїстам знання, навички та цінності, необхідні для створення власного успіху, самореалізації у суспільстві. Постановки театральних вистав англійською, російською, українською мовами, хоровий клас, дебатний клуб "Пандора", доречі, один з кращих в Україні, клуб спортивних бальних танців "Шанс", спортивні секції, різноманітні щоденні заходи дають багато можливостей дітям, щоб з’ясувати, що у них добре виходить.

Спеціалізація

Наша спеціалізація — це іноземні мови. Тому діти вже з першого класу вчать англійську за інтенсивною методикою. Цей унікальний і захоплюючий курс буде цікавим для учнів з широким колом інтересів. З другого класу вивчається російська мова.  З п‘ятого класу вивчається друга іноземна мова за вибором: німецька або французька. В десятому класі крім англійської мови ліцеїсти вивчають країнознавство Великої Британії та англійську літературу. В одинадцятому класі додається американська література та країнознавство США. 

Кількість годин іноземної мови на тиждень по класам

1-3 класи  4 клас 5-7 клас 8-9 клас 10-11 клас
Англійська мова  3  4  5  6  5
Німецька /Французька мова  -   -  2  2  2

Російська мова

 1  1  2  2  2

 

Вчителі

Наші вчителі є висококваліфікованими фахівцями у своїй предметній області, яких об'єднує прагнення надати ці знання ліцеїстам. Серед них:

  • заслужених вчителів України — 5
  • вчителів - методистів — 32
  • вчителів вищої категорії —

Наповнюваність класів

Середня кількість дітей в класах становить 30 учнів. Так це великі класи, але з теплою дружньою атмосферою. При вивченні мов та інформатики клас поділяється на декілька груп. Як результат, учні в змозі повною мірою проявляти активність на уроках, брати участь у дискусіях, розвивати свої здібності, формувати незалежну думку.

Режим роботи

Уроки розпочинаються о 8:30. Середня кількість уроків в молодшій школі 5-6 уроків, у середній - 6 уроків, а старшій - 7 уроків на день. В першому класі тривалість уроку - 35 хв., а з 2 по 11 клас - 45 хв. З 1 по 4 клас у ліцеї працюють групи продовженого дня.

IT - навички

Ліцей робить акцент на використання інформаційно-комунікативних технологій в навчальному процесі. В ліцеї функціонує:

  • три комп'ютерні класи, під'єднані до мережі Інтернет
  • 16 мультимедійних комплексів
  • інформаційно-бібліотечний комплекс «Медіатека»

Інформатика вивчається з першого класу. Учні старших класів оволодівають практичною професійною інформацією про особливості кваліфікації дизайнера за напрямами «Графічний дизайн», «Веб-дизайн».

AboutPic