Кловський ліцей — це славетний заклад з багаторічною історією та традиціями.

Навчання в ліцеї — це захоплююча пригода, наповнена можливостями для особистісного розвитку, досягненнями і задоволеннями. Ми пропонуємо освіту для життя, даючи нашим ліцеїстам знання, навички та цінності, необхідні для створення власного успіху, самореалізації у суспільстві. Театральні вистави англійською та українською мовами, хоровий клас, клуб  бальних танців "Шанс", балетна студія, різноманітні спортивні гуртки та щоденні  заходи дають багато можливостей дітям, щоб з’ясувати, що у них добре виходить. Середня кількість дітей в класах становить 30 учнів. 

Учні 2 — 11 класів поглиблено вивчають англійську мову за програмою спеціалізованої школи. Учні 5—11 класів вивчають німецьку чи французьку мови за вибором. Учні 2 — 8 класів вивчають російську мову факультативно, а  учні 2 — 4 класів — французьку мову.

В учнів 11-х класів викладаються курси американської літератури та країнознавства США і курс за вибором «Гіди-перекладачі». У 11-х класах також створені динамічні групи учнів для вивчення математики на академічному рівні та поглибленого вивчення історії при збереженні профілю закладу (поглиблене вивчення іноземних мов). Це дає можливість для реалізації диференційованого підходу до навчання з урахуванням індивідуальної траєкторії розвитку учнів. Курс математики та історії у 11-х класах викладається для кожної групи окремо відповідно до вибору учнів. Цей унікальний і захоплюючий курс буде цікавим для учнів з широким колом інтересів.

При вивченні мов та інформатики клас поділяється на декілька груп. Як результат, учні  повною мірою проявляють активність на уроках, беруть участь у дискусіях, розвивають свої здібності, формують незалежну думку.

IT - навички

Ліцей робить акцент на використання інформаційно-комунікативних технологій в навчальному процесі. В ліцеї функціонує:

  • три комп'ютерні класи, під'єднані до мережі Інтернет
  • 19 мультимедійних комплексів
  • інформаційно-бібліотечний комплекс «Медіатека»

Інформатика вивчається з другого класу. Учні старших класів оволодівають практичною професійною інформацією про особливості кваліфікації дизайнера за напрямами «Графічний дизайн», «Веб-дизайн».


Режим роботи

Усі учні навчаються за 5-денним навчальним тижнем.
У 1 класах – 4-5 уроків на день тривалістю 35 хвилин кожний, у 2-4 класах – переважно 5 уроків тривалістю 40 хвилин кожний. У 5 класах – 6 уроків, у 6-11 класах – 6-7 уроків. Тривалість уроків у 5-11 класах – 45 хвилин. З 1 по 4 клас у ліцеї працюють групи продовженого дня.

Наші вчителі

Наші вчителі є висококваліфікованими фахівцями у своїй предметній області, яких об'єднує прагнення надати ці знання ліцеїстам. Серед них:

  • Заслужених вчителів — 4;
  • Кандидатів наук — 3;
  • Вчителів-методистів — 29;
  • Старших вчителів — 4;
  • Вчителів вищої категорії — 50;
  • Заслужених тренерів України — 2;
  • Майстрів спорту — 2.
AboutPic