Кловський ліцей — це славетний заклад з багаторічною історією та традиціями.

Сьогодні Кловський ліцей № 77 виховує дітей у дусі патріотизму, глибокого розуміння історії свого народу, національної ідентичності, самобутності. Надає якісну повну загальну середню освіту та насичене активностями позаурочне життя. Освіта в Кловському - це освіта для життя, яка дає нашим ліцеїстам знання, навички та цінності, необхідні для створення власного успіху, самореалізації в нашій рідній Україні та в усьому світі.

Викладання ведеться державною мовою. Учні 7 — 11 класів поглиблено вивчають англійську мову за програмою спеціалізованої школи. Учні 5—11 класів вивчають німецьку чи французьку мови за вибором. 

При вивченні мов та інформатики клас може поділятися на декілька груп. Як результат, учні  повною мірою проявляють активність на уроках, беруть участь у дискусіях, розвивають свої здібності, формують незалежну думку.

IT - навички

Ліцей робить акцент на використання інформаційно-комунікативних технологій в навчальному процесі. Інформаційно-технічне забезпечення освітнього процесу здійснюється за рахунок:

  • трьох комп'ютерних класів, під'єднаних до мережі Інтернет;
  • 74 комп’ютерів та 42 ноутбуків;
  • 31 мультимедійних комплексів;
  • 40 комп’ютерів для проведення уроків інформатики;
  • використовується широкосмуговий доступ до глобальної мережі Інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт.

Інформатика вивчається з другого класу. Учні старших класів оволодівають практичною професійною інформацією про особливості кваліфікації дизайнера за напрямами «Графічний дизайн», «Веб-дизайн».


Матеріально-технічне забезпечення

У закладі освіти функціонує 55 навчальних кабінетів, загальної площею 2300 м2; спортивні зали площею 269,4 м2 та 92,4 м2; бібліотека, в якій зберігається 11108 примірників художньої літератури та підручників; основна будівля та корпус 1 — х класів облаштовано пандусами; дві актові зали; дві хореографічні зали; конференц-зала; методичний кабінет; кабінет психологічної служби; кабінет медичної служби; два музеї; їдальня на 104 посадкових місця.; 37 телевізорів, 24 магнітофонів, що розміщені в навчальних кабінетах;  5 комп’ютерів для управлінської діяльності, 3 – для роботи бібліотекаря, соціального педагога, психолога, медичної сестри.

У 2023-2024 навчальному році всі учасники освітнього процесу через корпоративні акаунти мають змогу використовувати корпоративні додатки й інструменти Google Workspace та електронний журнал, розміщений на платформі «Єдина школа».

Режим роботи

Усі учні навчаються за 5-денним навчальним тижнем.
У 1 класах – 4-5 уроків на день тривалістю 35 хвилин кожний, у 2-4 класах – переважно 5 уроків тривалістю 40 хвилин кожний. У 5 класах – 6 уроків, у 6-11 класах – 6-7 уроків. Тривалість уроків у 5-11 класах – 45 хвилин. З 1 по 4 клас у ліцеї працюють групи продовженого дня.

Наші вчителі

Наші вчителі є висококваліфікованими фахівцями у своїй предметній області, яких об'єднує прагнення надати ці знання ліцеїстам. Загальна інформація про кадрове забезпечення (кількісні показники): загальна кількість педагогічних працівників – 55 осіб; основних співробітників – 52: мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» – 41 вчитель, кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» – 2 вчителі, кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» – 7 вчителів, спеціалісти – 5 осіб; за сумісництвом працюють – 3 вчителі.

AboutPic