Пишаємося нашою Софією Самолюк, ученицею 8-Б класу!

Sophiya UK
Пишаємося нашою Софією Самолюк, ученицею 8-Б класу!
Міністр закордонних справ України зазначив, що оголошує Софії Самойлюк подяку «за перемогу духу в культурній дипломатії».


Софія відмовилася продовжувати участь у відомому музичному фестивалі Sanremo Junior-2023, що проходить в Італії. Як справжня донька України, вона вважає неприпустимим стояти на одній сцені з виконавцем з країни-агресорки, країни-окупантки. Про участь росіян було оголошено за кілька годин до конкурсу. І відмова Софії – це вчинок, достойний поваги та захоплення! Промова Софії – це промова бійця культурного фронту, справжньої наступниці всіх, хто століттями чинив культурний спротив і забезпечував майбутнє нації!
Юна українка, замість презентації вокального номера, виголосила перед італійською публікою та світом: «Дорогі глядачі! Я вирішила не співати сьогодні. Я дізналася, що тут є учасник з Росії – країни, яка вбила понад 500 українських дітей, тому не можу виступати на одній сцені з представником країни-терористки. Дякую усім за розуміння! Я вірю, що наступного року представника цієї країни не буде. Будь ласка, підтримуйте Україну!»
Слава Україні! Слава Нації!